Rande na jar Vitajte Navštívte továreň GIENICOS

Prichádza jar a je ideálny čas naplánovať si návštevu našej továrne v Číne, aby sme nielen zažili krásnu sezónu, ale boli aj svedkami inovatívnej technológie za kozmetickými strojčekmi.

Vitajte, navštívte továreň GIENICOS (1)

Naša továreň sa nachádza v meste Suzhou neďaleko Šanghaja: 30 minút na letisko Shanghai Hongqiao a železničnú stanicu, 2 hodiny na medzinárodné letisko Shanghai PVG autom.Na kozmetický priemysel sa špecializujeme od roku 2011 a zameriavame sa na stroje na farebnú kozmetiku, ako sú:

Návštevníci sú vítaní na prehliadke továrne a získajú skúsenosti z prvej ruky o tom, ako vyrábame kozmetické stroje od začiatku do konca.Je to fantastická príležitosť dozvedieť sa o zložitosti výrobného procesu a úsilí, ktoré vynakladáme na naše produkty.

Vitajte, navštívte továreň GIENICOS (2)

Veríme, že je dôležité nadviazať dôveru a transparentnosť u našich zákazníkov a návšteva im poskytne neuveriteľný pohľad na naše výrobné metódy a hodnoty.Neustále sa snažíme zlepšovať naše výrobné metódy a vždy sa tešíme na spätnú väzbu od našich zákazníkov.

Náš tím navyše tvoria profesionáli, ktorí sú zapálení pre svoju prácu a vždy sa snažia poskytnúť našim zákazníkom tie najlepšie možné služby.Či už ide o zodpovedanie otázok, vysvetľovanie technických detailov alebo poskytovanie poradenstva a podpory, náš tím je vždy pripravený pomôcť a poskytnúť pomoc, keď je to potrebné.

Kozmetický priemysel je rýchly a neustále sa meniaci svet, v ktorom sa neustále objavujú nové trendy a inovatívne produkty.Kozmetické stroje sú v tomto odvetví nevyhnutné, pretože poskytujú základ pre celý rad produktov.V našej továrni môžu návštevníci vidieť špičkovú technológiu výroby týchto strojov, ktoré sa používajú pri výrobe rúžov, leskov na pery, maskary, kompaktných púdrov, balzamov na pery a iných kozmetických produktov.

Vitajte, navštívte továreň GIENICOS (3)

Na záver, jar je ideálny čas navštíviť našu továreň v Číne a zažiť krásu sezóny a zároveň získať prehľad o výrobnom procese kozmetických strojov.Zameriavame sa na kvalitu a udržateľnosť a pre našu prácu sme nadšení.Sme hrdí na naše produkty, ktoré sú dôveryhodné na celom svete, a vítame návštevníkov, ktorí si prídu pozrieť našu továreň na vlastné oči.

 

Nechaj's Dátum na jar, InGIENICOStováreň!

 

 

Akékoľvek otázky nám napíšte na nižšie uvedený kontakt:

Mailto:Sales05@genie-mail.net

Whatsapp: 0086-13482060127

Webstránka: www.gienicos.com


Čas odoslania: apríl-06-2023